Тумба під умивальник Aquarius Fine 40 14161
Фото 16 |
Aquarius Fine 40 14161 |
|
Тумба виготовлена з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм. Забарвлена матовою емаллю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Fine 40 14161
Усі ціни 11 →Тумба підвісна Aquarius Fine 40 см 14161 з раковиною Комо | 2 580 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Fine 40 см 14161 з раковиною Комо | 2 880 грн. |
Тумба AQUARIUS Fine 40 см Дуб Сонома з умивальником Комо 40 | 2 769 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Fine 40 см дуб 14165 з раковиною Комо | 2 406 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Fine 40 см матовий графіт 14163 з раковиною Комо | 2 406 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →