Умивальник Kolo Rekord 60 K91962 600 мм
Фото 3 |
Kolo Rekord 60 K91962 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 60 K91962 600 мм
Усі ціни 14 →Раковина KOLO REKORD 60x45 K91962000 | 2 268 грн. |
Раковина KOLO REKORD 60x45 K91962000 | 2 268 грн. |
Умивальник накладний KOLO REKORD K91962000 600x450мм прямокутний білий | 2 238 грн. |
Раковина Kolo Rekord 60 см (K91962000) K91962000 | 2 268 грн. |
Kolo Kolo REKORD умивальник 60см меблевий, з отвором, з переливом (підлога | 2 114 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Kolo Rekord 60 K91962
Ціни на Kolo Rekord 60 K91962 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K91942 400 мм | від 1 302 грн. | 15 пропозицій | ||
Kolo Rekord 50 K91952 500 мм | від 1 493 грн. | 13 пропозицій | ||
Kolo Rekord 60 K91962 600 мм | від 2 114 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →