Ванна Besco Aria 150x70 см
Besco Aria 150x70 |
|
Додатково може комплектуватися сифоном і ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Besco Aria
Ціни на Besco Aria |
---|---|---|---|---|
Besco Aria 130x70 см | від 6 048 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Aria 138x70 см | від 6 603 грн. | 1 пропозиція | ||
Besco Aria 150x70 см | від 6 536 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Aria 160x70 см | від 7 024 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Aria 170x70 см | від 7 565 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →