Літня шина Kormoran VanPro B2 205/65 R16C 107T
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kormoran VanPro B2 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran VanPro B2 205/65 R16C 107T
Kormoran VanPro B2 205/65 R16C 107/105T | 3 360 грн. |
KORMORAN VanPro B2 205/65R16C 107/105T | 3 597 грн. |
Шини Kormoran VanPro B2 205/65 R16C 107/105T | 4 963 грн. |
Kormoran Vanpro B2 205/65 R16C 107T 870975 | 4 516 грн. |
Kormoran Vanpro B2 205/65 R16C 107T | 4 829 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kormoran VanPro B2 205/65 R16C 107T
Ціни на Kormoran VanPro B2 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Kormoran VanPro B2 205/65 R16C 107T | від 3 360 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →