Дриль-шурупокрут Intertool Storm WT-0104
Відео 2Фото 10 |
Intertool Storm WT-0104 |
|
Недорога мережева дриль-шурупокрут пістолетною конструкції з двошвидкісним редуктором і зручною LED-підсвічуванням. Відрізняється компактними розмірами, помірним вагою (1,5 кг) та оптимізованої ергономікою. Виробником позиціонується як модель базової цінової категорії, орієнтована на активне побутове і помірне професійне використання. Впорається з виконанням дрібносерійних складальних, монтажних-демонтажних, оздоблювальних і будівельних робіт.
Основою дриль-шурупокрут Intertool Storm WT-0104 став якісний колекторний електродвигун потужністю 420 Вт з планетарним редуктором на довговічних сталевих зубчастих колесах, які здатні розкручувати вихідний вал до 1800 об/хв. Інструмент обладнаний зручним швидкозажимним патроном, що дозволяє оперативно змінювати оснастку діаметром до 10 мм однією рукою. На першій швидкості (до 500 об/хв) розвиває крутний момент до 20 Нм.
Його цілком досить для завертання-відвернення шурупів, саморізів, гвинтів і конфірматів. На другій швидкості легко свердлить невеликі отвори в сталях (до 10 мм), кольорових металах і їх сплавах, кераміці, полімерах, деревині (до 24 мм) і композитах на її основі. Є повзунковий перемикач реверса і електронний регулятор швидкості обертання, вбудований в механізм курковий пускової кнопки. При загвинчуванні у м'які матеріали максимальне зусилля затяжки обмежується за допомогою спеціальної муфти (21 позиція).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool Storm WT-0104
Усі ціни 10 →Дриль шуруповерт INTERTOOL WT-0104 | 1 000 грн. |
Intertool Дрель шуруповерт Intertool 420Вт, 1.0-10мм (WT-0104) | 1 089 грн. |
Дриль-шуруповерт електричний 420 Вт, 0-500/0-1800 об/хв, 0.8-10 мм, макс. | 1 199 грн. |
Дриль-шуруповерт мережевий Intertool Storm WT-0104 420 Вт підсвічування 2 | 1 386 грн. |
Дриль-шуруповерт Intertool WT-0104 [89134] | 1 333 грн. |