Дриль-шурупокрут Intertool Storm WT-0110
Відео 1Фото 6 |
Intertool Storm WT-0110 |
|
Дриль-шурупокрут із живленням від мережі. Інструмент має потужність 420 Вт, крутний момент 20 Нм (передбачена можливість регулювання зусилля за допомогою 21-ступінчастої муфти) і дві робочі швидкості для різних завдань (500/1800 об/хв). У шурупокрута Intertool Storm WT-0110 відразу два патрони: один — кулачковий швидкозатискний (для оснастки з хвостовиками діаметром до 10 мм), другий — під біту (з шестигранним отвором). Механізм швидкої заміни набоїв дозволяє миттєво перемикатися з одного виду роботи на інший. У корпус інструменту вбудовано світлодіод для освітлення робочої зони. Кабель живлення має довжину 3 м-коду.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm WT-0110
Усі ціни 10 →Дрель-шуруповерт электрический Intertool WT-0110 | 1 102 грн. |
Дриль-шуруповерт Intertool WT-0110 | 1 139 грн. |
Дриль-шурупокрут електричний 420 Вт, 0-500/0-1800 об/хв, 0.8-10 мм, макс. | 1 299 грн. |
Шурупокрут Intertool WT-0110 | 1 208 грн. |
Intertool Дрель-шуруповерт Intertool 420 Вт, 0-500/0-1800 об/мин, 0.8-10 м | 1 099 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →