Кухонний ніж Krauff Cutter 29-305-017
Krauff Cutter 29-305-017 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Cutter 29-305-017
Krauff 29-305-017 | 677 грн. |
Ніж слайсерний Krauff 20.3 см (29-305-017) | 713 грн. |
Ніж для нарізки Krauff Cutter 29-305-017 20.3 см | 743 грн. |
Ніж для нарізки Krauff 29-305-017 (20.1см) | 670 грн. |
Ніж для нарізки Krauff Cutter 29-305-017 20.3 см | 704 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →