Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24619/086
Відео 1Фото 3 |
Tramontina Profissional Master 24619/086 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24619/086
Усі ціни 15 →Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER нож д/мяса 152 мм блистер (24619/086) 2 | 554 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 152 мм White (24619/0 | 562 грн. |
Tramontina Professional Master 152 мм (24619/086) 24619/086 | 562 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 152 мм Whi | 562 грн. |
TRAMONTINA Нож Professional Master White (24619/086) 24619/086 | 559 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →