Кухонний ніж Fissman Chef de Cuisine 2393
Fissman Chef de Cuisine 2393 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Chef de Cuisine 2393
Усі ціни 6 →Fissman FS-2393 | 573 грн. |
Ніж гастрономічний Fissman CHEF DE CUISINE 20 см (2393) | 508 грн. |
Ніж гастрономічний Chef de Cuisine 20см із нержавіючої сталі Fissman 2393 | 509 грн. |
Кухонний ніж Fissman Chef de Cuisine 33х3х0.15см (2393) | 544 грн. |
Кухонний ніж Гастрономічний Fissman Chef de Cuisine 20 см (2393) | 498 грн. |
Ніж універсальний Fissman Chef de Cuisine FS-2393 20 см | 629 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →