Кухонний ніж Krauff Keramik 29-250-036
Фото 5 |
Krauff Keramik 29-250-036 сірий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Keramik 29-250-036
Усі ціни 7 →Ніж керамічний Krauff, 15см (29-250-036) | 549 грн. |
Krauff 29-250-036 15 см 29-250-03615см | 413 грн. |
Krauff 29-250-036 | 382 грн. |
Ніж керамічний Krauff 15 см (29-250-036) | 413 грн. |
Ніж керамічний Krauff 15 см (29-250-036) | 672 грн. |
Ніж керамічний Krauff 15 см (29-250-036) | 419 грн. |
Ніж універсальний Krauff 29-250-036 15 см | 595 грн. |
Модификації Krauff Keramik 29-250-036
Ціни на Krauff Keramik 29-250-036 |
---|---|---|---|---|
Krauff Keramik 29-250-036 | від 382 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauff Keramik 29-250-041 | від 595 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →