Кухонний ніж Krauff Cutter 29-305-020
Krauff Cutter 29-305-020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Cutter 29-305-020
Усі ціни 6 →Ніж Krauff для чищення овочів 8.6см 29-305-020 (27366) | 440 грн. |
Нож Krauff для чистки овощей 8.6см 29-305-020 (27366) | 440 грн. |
Krauff 29-305-020 | 568 грн. |
Ніж овочевий Krauff Cutter 29-305-020 8.8 см | 623 грн. |
Нож овочевий Krauff Cutter 29-305-020 8.8 см | 623 грн. |
Ніж для овочів Krauff 29-305-020 (8.6см) | 444 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →