Умивальник Kraus GVS-901-19 419 мм
Фото 3 |
Kraus GVS-901-19 |
|
Умивальник може продаватися без донного клапана
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus GVS-901-19 419 мм
Усі ціни 8 →РАКОВИНА ДЛЯ ВАННОЇ НАКЛАДНА KRAUS GVS-901-FR-19MM GVS-901 -FR-19mm | 9 281 грн. |
Умивальник скляний Kraus GVS-901-19mm GVS-901 -FR-19mm | 7 613 грн. |
Раковина скляна Kraus Clear (GVS-901-19mm) | 10 875 грн. |
Раковина стеклянная Kraus GVS-901-19mm | 10 875 грн. |
Умивальник Kraus GVS-901-19mm | 9 281 грн. |
ще 3 пропозиції
Модифікація моделі:
- арт. GVS-901-19 — гладка поверхня, як зсередини, так і зовні
- арт. GVS-901FR-19 — гладка поверхня зсередини і матова текстура зовні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →