Кухонна мийка Kraus KHT301-18 457х457
Фото 8 |
Kraus KHT301-18 457х457635x559 |
|
В комплекті донний фільтр ST-1. Мийка з шумоізоляцією
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KHT301-18 457х457
Усі ціни 9 →Мийка для кухні Kraus Standart Pro нержавіюча сталь KHT301-18 | 24 660 грн. |
Kraus KHT301-18 | 24 660 грн. |
Мийка для кухні Kraus Standart Pro нержавіюча сталь KHT301-18 | 24 660 грн. |
Кухонная мойка Kraus KHT301-18 | 24 660 грн. |
Кухонна мийка Kraus KHT301-18 457x457 | 23 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Kraus KHT301-18
Ціни на Kraus KHT301-18 |
---|---|---|---|---|
Kraus KHT301-18 457х457 | від 23 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Kraus KHT301-Standart Pro 25 635x559 | від 32 017 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →