Змішувач Kraus Typhon KEF-15101
Фото 3 |
Kraus Typhon KEF-15101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Typhon KEF-15101
Змішувач для раковини Kraus Typhon KEF-15101CH | 7 821 грн. |
Змішувач для раковини Kraus Typhon KEF-15101CH | 9 164 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS TYPHON однорычажный, цвет хром KEF-15101 | 8 690 грн. |
Смеситель Kraus Typhon KEF-15101CH | 9 164 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →