Змішувач Kraus Arlo KVF-1200
Фото 29 |
Kraus Arlo KVF-1200 |
|
Донний клапан може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Arlo KVF-1200
Усі ціни 38 →Змішувач для ванної кімнати Kraus Arlo 1.2 KVF-1200ORB | 6 138 грн. |
Змішувач на стільницю KRAUS ARLO KVF-1200-CH KVF-1200CH | 5 495 грн. |
Змішувач для раковини Kraus Arlo нержавіюча сталь (KVF-1200SFS) KVF-1200SF | 5 954 грн. |
Змішувач для раковини Kraus Arlo монтаж на столешницу h307 мм, матовый чер | 6 089 грн. |
Смеситель для ванной Kraus KVF-1200ORB | 6 138 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →