Змішувач Kraus FVS-1002
Фото 4 |
Kraus FVS-1002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus FVS-1002
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини Kraus Sheven FVS-1002CH | 5 247 грн. |
Змішувач для раковини Kraus Sheven FVS-1002CH | 5 247 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS однорычажный h349 мм, хром FVS-1002СН | 5 830 грн. |
Змішувач для раковини Kraus FVS-1002CH | 9 540 грн. |
Змішувач для раковини Kraus Sheven FVS-1002SN | 5 247 грн. |
Змішувач для раковини Kraus Sheven FVS-1002SN | 4 292 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →