Змішувач Kraus Arlo KBF-1201
Фото 22 |
Kraus Arlo KBF-1201 |
|
Якщо раковина має три отвори для змішувача, він встановлюється на спеціальну планку (йде в комплекті).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Arlo KBF-1201
Усі ціни 47 →Змішувач для умивальника KRAUS ARLO KBF-1201SFS | 4 975 грн. |
Змішувач для раковини Kraus Arlo одноважільний h203 мм, хром KBF-1201CH | 4 257 грн. |
Змішувач для раковини Kraus Arlo (KBF-1201CH) KBF-1201CH | 4 214 грн. |
Змішувач для раковини Kraus Arlo однорычажный h203 мм, точечная нержавеюща | 4 975 грн. |
Смеситель для ванной Kraus KBF-1201ORB | 5 123 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →