Змішувач Kraus UKR-46039
Kraus UKR-46039 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus UKR-46039
Усі ціни 8 →Змішувач для душа Kraus UKR-46039CH | 12 548 грн. |
Змішувач для душу Kraus UKR-46039CH | 12 548 грн. |
Смеситель для ванной Kraus UKR-46039CH | 12 548 грн. |
Змішувач для душу Kraus UKR-46039CH | 12 548 грн. |
Термостат для душа Kraus хром UKR-46039CH | 12 548 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Kraus UKR-46039:
- Обмеження температури на 38°C
РекомендуємоПорівняти в таблиці →