Літня шина Kumho Crugen HP91 235/55 R19 101V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kumho Crugen HP91 235/55 R19 101V 235/55 R19 101 V 235/55 R19 105 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Crugen HP91 235/55 R19 101V
Усі ціни 21 →Шина Kumho Crugen HP91 235/55 R19 101V | 4 316 грн. |
Kumho Crugen HP91 235/55 R19 101V | 4 449 грн. |
Kumho Crugen HP91 235/55 R19 101V PR4 | 4 644 грн. |
Kumho Crugen HP91 (235/55R19 101V) | 4 510 грн. |
Летние шины Kumho Crugen HP91 235/55 R19 101V 1000719916 | 4 946 грн. |
ще 16 пропозицій
Брав для пікапу L200 triton Sportero. Лише перший день, без зауважень. Спершу здалося, що збільшився розхід палива, але трохи більше за норму качнув і розхід нормальний. Для 3х тонн 6,5 дизеля трасою - це прекрасний показник. Гума зроблена для преміум позашляховиків типу Порше каен, але ще не розганявся більше 110, але індекс "V" вже говорити про високий клас. Помітивши, що по асфальту як відкрити вікно вона не шарудить, а ледь чутно співає, перший раз чую такий звук. Чудово котитися. Порівнюю з зимовим Бріджстоуном та літньою Йокохамою. Якогось вау ефекту немає, але і жодного зауваження придумати не можу. Здалося, що в деяких моментах з'являється в рулі малопомітна колійність, а може чіплятися після зимової гуми. По ґрунтовці з гавієм камінці трохи стріляють по підкрилках – це нормально через новий протектор. Обкатаємо, якщо будуть зміни – напишу. Балансувалась чудово, на одному диску взагалі зняли всі балансири, вперше таке бачу, щоб колесо такого розміру без балансирів. Тиждень тому ще брав теж літні турецькі Гудієри на Сітроен, так їх на шиномонтажі обвішали вантажами по 90грам, як Газель)) Так що гучний бренд не завжди показник якості. Нова модель тепер для європейського ринку. Півд.Корея, не гірша за Японію. Добре балансуються, ціна/якість найкраща. Не жорстка, низька шумність, кермується нормально, гальмує нормально. поки що немає. Про зносостійкість ще сказати не можу. Anatoly Traxel: користуюся Kumho Crugen HP91 265/70 R16 112V менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kumho Crugen HP91 235/55 R19 101V
Ціни на Kumho Crugen HP91 235/55 R19 101V |
---|---|---|---|---|
Kumho Crugen HP91 235/55 R19 101V | від 4 316 грн. | 21 пропозиція | ||
Kumho Crugen HP91 235/55 R19 105W | від 6 171 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →