Літня шина Kumho Ecowing ES31 215/60 R16 95V
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kumho Ecowing ES31 215/60 R16 95V 215/60 R16 95 V 215/60 R16 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecowing ES31 215/60 R16 95V
Усі ціни 19 →Kumho Ecowing ES31 215/60 R16 95V | 3 074 грн. |
Kumho Ecowing ES31 215/60 R16 95V | 3 348 грн. |
Kumho Ecowing ES31 (215/60R16 95V) | 3 070 грн. |
Kumho Ecowing ES31 215/60 R16 95V | 3 190 грн. |
Летние шины Kumho Ecowing ES31 215/60 R16 95V 1001125179 | 4 038 грн. |
ще 14 пропозицій
Ну, скажімо, це не найдорожчі шини, але від цього вони не є поганими. Скажу чесно, бачив і краще, але на цих також цілком можна їздити. Гума літня, м'яка, не галаслива. Звернувши увагу, протектор шин цього виробника вже, ніж на моїх попередніх. Хоча заявлений розмір однаковий. Як їзда і зчеплення з дорожнім полотном це ніяк не позначається, гальмує не гірше, але якщо комусь принципово, то майте на увазі. Друг каже, що для доріг путівців без покриття ці шини не годяться. Сам не пробував, не доводилося, але точно можу сказати, що і на сухій, і на мокрій трасі поводяться однаково добре. На піску теж добре себе показали. Для асфальтованої дороги саме те. не дорого, добре поводяться на трасі особисто я не виявив, але чув, що по щебеню краще не їздити Ruslan: користуюся Kumho Ecowing ES31 175/70 R14 84T кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kumho Ecowing ES31 215/60 R16 95V
Ціни на Kumho Ecowing ES31 215/60 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecowing ES31 215/60 R16 95V | від 3 050 грн. | 19 пропозицій | ||
Kumho Ecowing ES31 215/60 R16 99V | від 4 568 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →