Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 F0FY00L7UO
Відео 1Фото 25 | від 26 499 до 28 387 грн. Порівняти ціни 10 → |
Модифікації Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 4
Характеристики
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 F0FY00L7UO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaCentre AIO 3 27ALC6 F0FY00L7UO
Сортувати
Моноблок 27FM/R5 7530U/16/512/UMA/DOS/Black IdeaCentre AIO 3 27ALC6 F0FY00 | 26 999 грн. |
Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 3 27ALC6 / Ryzen5 7530U (F0FY00L7UO) F0FY0 | 26 999 грн. |
Lenovo Ideacentre AIO 3 27ALC6 Black (F0FY00L7UO) f0fy00l7uo | 28 387 грн. |
Lenovo Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 3 27ALC6 / Ryzen5 7530U (F0FY00L7UO | 26 999 грн. |
Lenovo F0FY00L7UO | 26 999 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо