Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 F0GJ00FNUO
Фото 18 | від 27 240 до 41 902 грн. Порівняти ціни 19 → |
Модифікації Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 4
Характеристики
Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 F0GJ00FNUO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaCentre AIO 3 27IAP7 F0GJ00FNUO
Колір:
Сортувати
Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiIO 3 27IAP7 / i5-12450H (F0GJ00FNUO) | 27 899 грн. |
Моноблок 27" LENOVO IdeaCentre AIO 3 27IAP7 (F0GJ00FNUO) F0GJ00FNUO | 27 999 грн. |
Моноблок 27FA/i5-12450H/16/512/Intel HD/DOS/Черный IC AIO 3 27IAP7 F0GJ00F | 27 999 грн. |
Lenovo IdeaCentre 3 27IAP7 (F0GJ00FNUO) | 27 490 грн. |
Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiIO 3 27IAP7 / i5-12450H (F0GJ00FNUO) F0GJ00F | 27 999 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Рекомендуємо