Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH0160UO
Відео 4Фото 18 | від 34 530 до 35 999 грн. Порівняти ціни 8 → |
Модифікації Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 16
Характеристики
Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH0160UO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH0160UO
Сортувати
Моноблок Lenovo IdeaCentre 3 24IAP7 (F0GH0160UO) | 35 999 грн. |
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 (F0GH0160UO) Black F0GH0160UO | 35 999 грн. |
Lenovo ideacentre AIO 3 24IAP7 Black (F0GH0160UO) | 35 090 грн. |
Lenovo AIO3-24IAP7 (F0GH0160UO) f0gh0160uo | 35 999 грн. |
Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 (F0GH0160UO) Black IdeaCentreAIO324IAP7(F0G | 35 999 грн. |
Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 (F0GH0160UO) — Моноблок 23.8" IPS 1920х1080 | 34 530 грн. |
Lenovo F0GH0160UO | 35 999 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо