Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 22IAP7 F0GG002TUO
Фото 9 | від 18 848 до 20 705 грн. Порівняти ціни 11 → |
Модифікації Lenovo IdeaCentre AIO 3 22IAP7 2
Характеристики
Lenovo IdeaCentre AIO 3 22IAP7 F0GG002TUO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaCentre AIO 3 22IAP7 F0GG002TUO
Сортувати
Моноблок Lenovo IdeaCentre AiO 3 22IAP7 (F0GG002TUO) Ua | 19 600 грн. |
Моноблок Lenovo IdeaCentre AiO 3 22IAP7 (F0GG002TUO) Ua | 19 599 грн. |
Моноблок Lenovo aio 3 22iap7 (f0gg002tuo) | 20 705 грн. |
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 22IAP7 (F0GG002TUO) Black | 19 599 грн. |
Компьютер Lenovo IdeaCentre AiO 3 22IAP7/Pentium Gold 8505 (F0GG002TUO) F0 | 19 599 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо