Мишка
Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse
Фото 6 |
Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse 2022 рікMulti-Device |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse
Усі ціни 28 →Миша Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse Thunder Black (4Y51C21217) | 1 630 грн. |
Мишка Lenovo Go Multi Device Wireless Grey (4Y51C21217) | 1 536 грн. |
Мышь Lenovo Go Multi-Device, WL, черный 4Y51C21217 | 1 364 грн. |
Мышь Lenovo Go Multi Device Wireless Grey (4Y51C21217) | 1 473 грн. |
Миша LENOVO Go Wireless Multi Device (4Y51C21217) | 1 407 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →