Презентер
Lenovo ThinkPad X1 Presenter Mouse (4Y50U45359)
Відео 2Фото 7 |
Lenovo ThinkPad X1 Presenter Mouse |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad X1 Presenter Mouse
Усі ціни 35 →Миша ThinkPad X1 Presenter Mouse | 3 655 грн. |
Мишка Lenovo ThinkPad X1 Presenter Black (4Y50U45359) | 3 787 грн. |
Мышь Lenovo ThinkPad X1 Presenter Black (4Y50U45359) | 3 623 грн. |
Миша ThinkPad X1 Presenter Mouse (4Y50U45359) 4Y50U45359 | 3 655 грн. |
LENOVO ThinkPad X1 Presenter Mouse (4Y50U45359) | 3 655 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →