Lenovo Tab M10 Plus FHD 64 ГБ / LTE
Відео 10Фото 23 | Очікується у продажу 13 240 грн. Друга версія популярного планшета середнього рівня Tab M10 Plus від Lenovo відповідає всім задачам, які користувачі ставлять перед гаджетом 2020 року. Крім основного призначення у вигляді мобільного контент-машини Lenovo Smart Tab M10 може виконати роль смарт-дисплея (підтримується режим Ambient Mode), фоторамки (режим Smart Frame) і засоби управління розумним будинком. Вбудовані мікрофони чітко реагують на голосові команди, які ви даєте Асистентові Google. А інтеграція з новою системою захисту Lenovo Connected Home Security допоможе стежити за безпекою домашніх смарт-пристроїв. В якості апаратної основи планшет використовує базову конфігурацію з восьмиядерного процесора MediaTek Helio P22T, 3 ГБ оперативної пам'яті і сховища на 64 ГБ, яку можна розширити за рахунок карт пам'яті. 1...0.3-дюймовий дисплей з роздільною здатністю Full HD демонструє в міру яскраву і соковиту картинку, а вбудована батарея на 5000 мАгод здатний протриматися близько 7 годин в режимі відео або 8 годин при серфінгу в мережі. Серед інших особливостей Lenovo Tab M10 Plus 64 ГБ 4G варто виділити вбудований 4G-модем, дводіапазонний, Wi-Fi, пару камер (основна 8 МП і фронтальна на 5 МП), сучасний порт USB-C, пару стереодинаміків і окремий вихід для підключення навушників. |
Друга версія популярного планшета середнього рівня Tab M10 Plus від Lenovo відповідає всім задачам, які користувачі ставлять перед гаджетом 2020 року. Крім основного призначення у вигляді мобільного контент-машини Lenovo Smart Tab M10 може виконати роль смарт-дисплея (підтримується режим Ambient Mode), фоторамки (режим Smart Frame) і засоби управління розумним будинком. Вбудовані мікрофони чітко реагують на голосові команди, які ви даєте Асистентові Google.
А інтеграція з новою системою захисту Lenovo Connected Home Security допоможе стежити за безпекою домашніх смарт-пристроїв. В якості апаратної основи планшет використовує базову конфігурацію з восьмиядерного процесора MediaTek Helio P22T, 3 ГБ оперативної пам'яті і сховища на 64 ГБ, яку можна розширити за рахунок карт пам'яті. 10.3-дюймовий дисплей з роздільною здатністю Full HD демонструє в міру яскраву і соковиту картинку, а вбудована батарея на 5000 мАгод здатний протриматися близько 7 годин в режимі відео або 8 годин при серфінгу в мережі. Серед інших особливостей Lenovo Tab M10 Plus 64 ГБ 4G варто виділити вбудований 4G-модем, дводіапазонний, Wi-Fi, пару камер (основна 8 МП і фронтальна на 5 МП), сучасний порт USB-C, пару стереодинаміків і окремий вихід для підключення навушників.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
6 1 4 3 |
Зарядний пристрій
Є mini-jack для навушників Екран лише FHD
Жахливий стерео звук Дуже повільно відкриває та завантажує програми Дуже поганий процесор, прискорювач, камера і таке інше Дуже маленька батарея, всього лише на 4650 мАг Найповільніший зарядний пристрій який я тільки бачив Дуже погане скло, яке захищає екран (Мені подарували) Дуже малий накопичувач на 64 гігабайтів і ОЗП на якихось 3 гігабайти Богдан: користуюся Lenovo Tab M10 Plus FHD 64GB LTE більше року |
Планшет клас дуже сподобався, крім вбудованого процесора і відеопам'яті. Їх я поміняв на потужніші компоненти і прошив планшет на кастомну прошивочку. Камера, дисплей, батарея та об'єм оперативної та постійної пам'яті. Немає |
Пристрій нормальний за свою ціну, десь через 4 місяці з'явилися мимовільні натискання, але в магазині де купували відправили в СЦ в Києві, замінили дисплейний модуль. Хороший для роботи і підійде для дитини (якісь книги до школи, щоб не носиться з купою паперу), для ігор не дуже:
PUBG mobile - низькі (графа-низко, част. кадрів середні) Щось інше не підкажу) Акб - найбільша вада, всього 5000 МаЧ Tania: користуюся Lenovo Tab M10 Plus FHD 128GB LTE кілька місяців |
Модификації Lenovo Tab M10 Plus FHD
Ціни на Lenovo Tab M10 Plus FHD |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab M10 Plus FHD 32 ГБ | від 5 400 грн. | 17 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus FHD 64 ГБ | від 6 150 грн. | 18 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus FHD 128 ГБ | від 7 500 грн. | 8 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus FHD 128 ГБ / LTE | від 9 299 грн. | 4 пропозиції |
PS: Писавши цей відгук теж на Леново Йога Таб 11, дуже хороша модель з крутою підставкою, вбудована у планшет)