Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / LTE
Відео 7Фото 9 |
Великий мультимедійний планшет із ультратонким корпусом, ємним акумулятором та розширеним набором комунікаційних модулів, завдяки яким користувач може практично завжди залишатися на зв'язку. Модель представлена на ринку у 2022 році та позиціонується виробником у середній ціновий сегмент. Може послужити хорошим придбанням як домашнього мультимедійного девайсу для перегляду фільмів і відео, серфінгу в інтернеті, читання, спілкування з відеозв'язку і періодичних ігор, так і як пристрій для роботи або навчання.
Одна з ключових особливостей планшета Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen – великий 10,61-дюймовий екран з IPS-матрицею, роздільною здатністю 2000х1200 та щільністю пікселів на рівні 213 ppi. При цьому екран отримав сертифікат TÜV Rheinland, що підтверджує його комфортність для очей. Якщо заглянути «під капот» цього девайса, то в основі апаратної частини знаходиться 8-ядерний Snapdragon 680 4G та відеочіп Adreno 610. Об'єм оперативної пам'яті становить 4 ГБ, а постійної – 128 ГБ, які до того ж можна розширити ще на 1024 ГБ за рахунок підключення зовнішньої картки пам'яті.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / LTE
Усі ціни 35 →Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) TB128XU 4/128 LTE (ZAAN0015UA) Storm | 8 499 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4/128 LTE Storm Grey ZAAN0015UA | 8 499 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) TB128XU 4/128GB 4G Storm Grey (ZAAN0 | 8 499 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus Gen 3 4/128GB LTE Storm Grey (ZAAN0015UA) UA-U | 7 949 грн. |
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4/128GB Lte Storm Grey (ZAAN0015UA) | 8 346 грн. |
Написано, що підтримує роботу з картами пам'яті до 1Tb - поставивши карту на 256гб - вона працює лише в режимі перенесення даних, як внутрішнє сховище вона відмовляється працювати... Спробував карту пам'яті 64гб передачі даних... Маючи внутрішню пам'ять у 64ГБ і встановивши кілька ігрів планшет пам'ять свою забивши і на тому все.... Непотріб топ за свої гроші Написано, що підтримує роботу з картами пам'яті до 1Tb - поставивши карту на 256гб - вона працює лише в режимі перенесення даних, як внутрішнє сховище вона відмовляється працювати... Спробував карту пам'яті 64гб передачі даних... Маючи внутрішню пам'ять у 64ГБ і встановивши кілька ігрів планшет пам'ять свою забивши і на тому все.... Непотріб
Для того, щоб пристрій розпізнав весь об'єм карти пам'яті, перевірте яка файлова система на карті пам'яті (необхідний формат – exFAT). Карти пам'яті працюють набагато повільніше, ніж внутрішня пам'ять і тим паче оперативна пам'ять, тому далеко не кожний додаток або гру можна встановити на карту пам'яті
Відповідь LENOVO на звернення до сервісного центру - Данна модель не підтримує розширення пам’яті планшету за допомогою SD-карт - це особливість данної моделі... Планшет бачить карту пам’яті лише в режимі передачі данних, як внутрішню пам’ять SDкарту вибрати НЕ МОЖНА!!! |
Модификації Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen
Ціни на Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ | від 5 699 грн. | 12 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 64 ГБ / LTE | від 7 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / 4 ГБ | від 5 999 грн. | 112 пропозицій | ||
Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen 128 ГБ / LTE | від 6 999 грн. | 35 пропозицій |