Планшет
Lenovo Yoga Tab 11 256 ГБ
Відео 43Фото 8 |
Lenovo Yoga Tab 11 256 ГБ
128 ГБ256 ГБ
Система:Android 11
Діагональ дисплея:11 "
Роздільна здатність:2000х1200 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G90T
Камера:8 (МП)
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:7500 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:650 г
Всі характеристики
Характеристики Yoga Tab 11 256GB LTE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Yoga Tab 11 256 ГБ
Усі ціни 79 →Планшет Lenovo Yoga Tab 11 8/256 LTE Storm Grey (ZA8X0045UA) | 17 105 грн. |
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 LTE 8/256 Storm Gray (ZA8X0045UA) | 17 999 грн. |
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 8/256 LTE Storm Grey (YT-J706X) ZA8X0045UA | 17 999 грн. |
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 4G 8/256GB Storm Grey (ZA8X0045UA) ZA8 | 16 741 грн. |
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 4G 8/256GB Storm Grey (ZA8X0045UA) ZA8 | 17 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Краще взяти дешевше не оріг чохол, а інший оріг чохол коштує 700 грн, а він як ганчірка. Великий акум.20 ватт зарядка в комплекті.звук.підставка.не тротліт.40 фпс в пабзі на плавному без GFX. Камера без авто фокусу перед.гнеться багато пластика.юсб модем струм на 10 мг/с.нет сканера пальця.нет виведення по дроту на телевізор.кнопка включення качається. pppooooo: користуюся Lenovo Yoga Tab 11 256GB LTE менше місяця |
Додати відгук
anonim
13 січня 2023, 23:06
Клавіатура та миша #
Які існують сумісні моделі клавіатури та миши для даного планшету?
Відеоогляди
Модификації Lenovo Yoga Tab 11
Ціни на Lenovo Yoga Tab 11 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Yoga Tab 11 128 ГБ | від 14 662 грн. | 8 пропозицій | ||
Lenovo Yoga Tab 11 256 ГБ | від 14 000 грн. | 81 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →