Велосипед Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame M (SKD-96-92)
Відео 8Фото 4 |
Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame M рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame M
Усі ціни 6 →Велосипед 29" Pride ROCX DIRT Tour рама - M зелений 2022 SKD-96-92 | 42 560 грн. |
Велосипед 28" Pride ROCX DIRT Tour (2022) M (170-180 см) SKD-96-92 | 42 560 грн. |
Велосипед Велосипед 29 "Pride Rocx Dirt Tour рама - M 2021 зелений | 42 561 грн. |
Велосипед Велосипед 29" Pride Rocx Dirt Tour рама - M 2021 зелёный | 42 561 грн. |
Велосипед 29" Pride ROCX DIRT Tour зелений, 2022 SKD-96-92 | 42 560 грн. |
Pride Велосипед Pride Rock Dirt Tour 28" 2020 размер М Зеленый SKD-96-92 | 42 560 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame M
Ціни на Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame M |
---|---|---|---|---|
Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame M | від 42 560 грн. | 6 пропозицій | ||
Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame S | від 42 560 грн. | 5 пропозицій |