Електровелосипед Leon Oxford 500W 27.5 2022 (ELB-LN-27.5-003)
Фото 9 |
Leon Oxford 500W 27.5 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leon Oxford 500W 27.5 2022
Усі ціни 18 →Велосипед 27.5" Leon Oxford 500Вт (2022) графитовый (м) 17" (160-178 см) E | 52 380 грн. |
Електровелосипед Leon Oxford 27.5" 500Вт 48В дисплей 12.8Ач темно-сірий | 52 380 грн. |
Leon Электровелосипед Leon OXFORD 27,5" 500Вт 48В дисплей, САП, 12.8Ач вст | 52 380 грн. |
Електровелосипед 27.5" Leon OXFORD 500Вт 48В центр. двигун дисплей, САП, 1 | 52 380 грн. |
Електровелосипед Leon 27.5" Oxford 2022 Dark Grey (ELB-LN-27.5-003) | 51 071 грн. |
ще 13 пропозицій