Каструля Lessner Ottimo 55879-24
Фото 11 |
Lessner Ottimo 55879-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lessner Ottimo 55879-24
Ціни на Lessner Ottimo 55879-24 |
---|---|---|---|---|
Lessner Ottimo 55879-16 | від 1 030 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Ottimo 55879-18 | від 1 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Ottimo 55879-20 | від 1 189 грн. | 4 пропозиції | ||
Lessner Ottimo 55879-22 | від 1 655 грн. | 1 пропозиція | ||
Lessner Ottimo 55879-24 | від 1 599 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →