Каструля OMS 2038S-24
OMS 2038S-24 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2038S-24
Усі ціни 7 →Каструля O.M.S. 24x14см 6,2л з кришкою (OMS 2038S-24-6,2л) | 1 495 грн. |
Каструля OMS 2038S-24-6,2л (24 х 14 см) | 1 550 грн. |
OMS OMS-2038-S-24 | 1 778 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Yummy 2038-S-24 6,2 л 24 см | 1 943 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Yummy 2038-S-24 6,2 л 24 см | 1 814 грн. |
Каструля сталева 6,2 л (24 х 14 см) ручки метал, кришка скло OMS 2038S-24- | 1 551 грн. |
Каструля O.M.S. Collection 2038S-24 см 6,2 л | 1 424 грн. |
Модификації OMS 2038S-24
Ціни на OMS 2038S-24 |
---|---|---|---|---|
OMS 2038S-16 | від 716 грн. | 6 пропозицій | ||
OMS 2038S-18 | від 962 грн. | 8 пропозицій | ||
OMS 2038S-20 | від 1 125 грн. | 8 пропозицій | ||
OMS 2038S-22 | від 1 303 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2038S-24 | від 1 424 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →