Каструля Lessner Blasta 55878-16
Фото 5 |
Lessner Blasta 55878-16 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner Blasta 55878-16
Lessner Blasta 1,8 л (55878-16) Blasta1,8л(55878-16) | 869 грн. |
Каструля Lessner Blasta 16 см 1.8 л (55878-16) | 685 грн. |
Каструля Lessner Blasta 55878-16 (16см/1.8л) | 1 000 грн. |
Модификації Lessner Blasta 55878-16
Ціни на Lessner Blasta 55878-16 |
---|---|---|---|---|
Lessner Blasta 55878-16 | від 685 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Blasta 55878-18 | від 775 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Blasta 55878-20 | від 1 241 грн. | 1 пропозиція | ||
Lessner Blasta 55878-22 | від 1 414 грн. | 1 пропозиція | ||
Lessner Blasta 55878-24 | від 1 609 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →