ЖК-панель LG 55VSM5J-H 55 " чорний
Фото 11 |
LG 55VSM5J-H 55 " чорний
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 100:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
55" РК панель з операційною системою webOS 4.1. Вбудована пам'ять 8Гб.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 55VSM5J-H 55 " чорний
Усі ціни 15 →LG 55VSM5J-H | 389 025 грн. |
Дисплей LFD LG 55" 55VM5J-HH (55VSM5J-H) 55VSM5J-H | 370 500 грн. |
LG 55VSM5J-H | 387 080 грн. |
Дисплей LG VSM5J 55" 55VSM5J-H | 370 500 грн. |
Інформаційний дисплей LG 55VSM5J-H | 396 435 грн. |
ще 10 пропозицій