ЖК-панель LG 49UH5N-E 49 " чорний
Фото 11 |
LG 49UH5N-E 49 " чорний
Діагональ:49 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 9 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 100:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:PBP
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, LAN
Захист від корозії на платі, захист IP5X, моніторинг ударів. LG's Enhanced Kernel Protection – захист даних від злому. 16 ГБ пам'яті, датчик температури.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 49UH5N-E 49 " чорний
Усі ціни 10 →Дисплей 49" LG 49UH5N (49UH5N-E) 49UH5N-E | 74 100 грн. |
Дисплей 49" lg 49uh5n uhd 500nit 24/7 webOS WiFi IP5x 49uh5n-e | 80 028 грн. |
Дисплей 49" LG 49UH5N UHD 500nit 24/7 webOS WiFi IP5x 49UH5N-E | 74 893 грн. |
LG 49UH5N-E | 80 028 грн. |
Монітор Lg Lg 49Uh5N-E Signage Display (49UH5NE) | 33 497 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації LG 49UH5N-E
Ціни на LG 49UH5N-E |
---|---|---|---|---|
LG 43UH5N-E 43 " чорний | від 29 720 грн. | 4 пропозиції | ||
LG 49UH5N-E 49 " чорний | від 32 680 грн. | 10 пропозицій | ||
LG 55UH5N-E 55 " чорний | від 41 520 грн. | 5 пропозицій |