ЖК-панель LG 55UH5N-E 55 " чорний
Фото 11 |
LG 55UH5N-E 55 " чорний
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 10 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:PBP
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, LAN
Захист від корозії на платі, захист IP5X, моніторинг ударів. LG's Enhanced Kernel Protection – захист даних від злому. 16 ГБ пам'яті, датчик температури.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 55UH5N-E 55 " чорний
Монітор Lg 55Uh5N-E Webos Uhd Signage (24/7) (55UH5NE) | 42 558 грн. |
Lg 55Uh5N-E Webos Uhd Signage (24/7) (55UH5NE) | 41 520 грн. |
LG Electronics Ekran 55UH5N-E IPS 500cd/m2 24/7 ULLGE055L55UH5N | 69 741 грн. |
Lg 55Uh5N-E Webos Uhd Signage (24/7) (55UH5NE) | 43 596 грн. |
Lg 55Uh5N-E Webos Uhd Signage (24/7) (55UH5NE) | 42 558 грн. |
Модификації LG 55UH5N-E
Ціни на LG 55UH5N-E |
---|---|---|---|---|
LG 43UH5N-E 43 " чорний | від 29 720 грн. | 4 пропозиції | ||
LG 49UH5N-E 49 " чорний | від 32 680 грн. | 10 пропозицій | ||
LG 55UH5N-E 55 " чорний | від 41 520 грн. | 5 пропозицій |