Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VG 50 м²
Відео 12Фото 13 |
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VG 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1380/1480 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Модель з артикулом VG2 випускається з 2021 року.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VG 50 м²
Усі ціни 83 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN50VGV-E1/MU | 96 845 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN50VG2W/MUZ-LN50VG2 | 97 450 грн. |
Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-LN50VG2W/MUZ-LN50VG2 160 | 90 982 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN50VG2W/MUZ-LN50VG2 | 84 570 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric PREMIUM MSZ-LN50VG2W/MUZ-LN50VG2 | 120 670 грн. |
ще 20 пропозицій
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VG
Ціни на Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN25VG/MUZ-LN25VG 25 м² | від 40 097 грн. | 95 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN35VG/MUZ-LN35VG 35 м² | від 48 214 грн. | 87 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN50VG/MUZ-LN50VG 50 м² | від 62 938 грн. | 83 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Premium MSZ-LN60VG/MUZ-LN60VG 61 м² | від 76 016 грн. | 89 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →