Кондиціонер Gree U-Crown GWH09UB-K3DNA4F 26 м²
Відео 16Фото 2 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Купити Gree U-Crown GWH09UB-K3DNA4F 26 м²
Усі ціни 17 →Gree Gree U-Crown GWH09UB-K3DNA4F | 57 670 грн. |
Кондиціонер спліт-система Gree U-Crown DC Inverter GWH09UB-K3DNA4F Wi-Fi 1 | 58 108 грн. |
Кондиціонер Gree GWH09UB-K3DNA4F | 55 480 грн. |
Кондиціонер GREE GWH09UB-K3DNA4F (U-Crown) | 55 480 грн. |
Кондиціонер GREE GWH09UB-K3DNA4F | 36 252 грн. |
Компанія Gree захопила пальму першості в сфері кліматичної техніки в загальносвітовому масштабі. Факти говорять самі за себе: приблизно кожен третій кондиціонер на нашій планеті випускається на виробничих потужностях іменитого китайського бренду.
Обтічні форми
Модель з неподдающимся запам'ятовування ім'ям Gree GWH09UB-K3DNA4F входить до складу флагманської лінійки U-Crown. Її делегати відрізняються вишуканою зовнішністю внутрішнього блока з обтічними формами і нетиповим забарвленням «під метал», що стає прикрасою будь-якого сучасного інтер'єру. Причому стильний дизайн застосуємо до моделі не в збиток функціональності — автоматичні жалюзі розподіляють повітря під кутом до 130° по горизонталі та до 180° по вертикалі.
Прогресивна «начинка»
В гарну зовнішню «обгортку» загорнута прогресивна «начинка», представлена тихим і довговічним інверторним движком, ефективно працюють як на охолодження, так і на обігрів повітря. Попередньо з заводу зимовий комплект у зовнішньому блоці запобігає його обмерзання при мінусових температурах аж до -30°С. Відповідно, в режимі обігріву кондиціонер дозволено використовувати навіть при сильних морозах.
Дистанційне управління
Управління роботою кондиціонера може здійснюватися за допомогою пульта ДУ з підсвічуванням дисплея або зі смартфона, для чого в конструкцію моделі включений модуль Wi-Fi. З пультом пов'язана ще одна цікава особливість спліт-системи — прямо в нього вбудований датчик температури і завдяки функції I Feel забезпечується підтримка заданої температури в місці знаходження пульта для створення власної зони комфорту.
Очищення повітря
Паралельно з виконанням функцій з охолодження та обігріву, пристрій також очищає повітря в приміщенні від мікробів і бактерій. Частинки з приставкою мікро - і нано - затримує плазмовий фільтр Cold Plasma, а великі — накопичуються в фотокаталітичному фільтрі. Слабке місце у моделі, по суті, одне — підвищене споживання потужності в порівнянні з найближчими аналогами (600/800 Вт на охолодження і на обігрів відповідно). Але навіть у цьому випадку кондиціонер в рази економічніше класичних рішень, не використовують в своєму серці інверторний двигун.
Модификації Gree U-Crown GWH09UB-K3DNA4F
Ціни на Gree U-Crown GWH09UB-K3DNA4F |
---|---|---|---|---|
Gree U-Crown GWH09UB-K3DNA4F 26 м² | від 36 250 грн. | 17 пропозицій | ||
Gree U-Crown GWH12UB-K3DNA4F 35 м² | від 23 261 грн. | 15 пропозицій | ||
Gree U-Crown GWH18UC-K3DNA4F 52 м² | від 40 630 грн. | 16 пропозицій |