Варильна поверхня LIBERTY PGER6142S-A1CI нержавіюча сталь
LIBERTY PGER6142S-A1CI нержавіюча сталь 2022 рікчавунні решітки |
|
Проста і порівняно недорога варильна поверхня комбінованого типу - такий пристрій поєднує в одному корпусі переваги та особливості газових та електричних моделей. Подібне рішення може бути найбільш оптимальним вибором у тих ситуаціях, коли в районі проживання користувача час від часу спостерігаються перебої з постачанням газу або електрики. Зручна панель управління, що складається з чотирьох поворотних регуляторів, винесена на праву бічну грань.
Варильна поверхня LIBERTY PGER6142S-A1CI оснащена двома класичними чавунними електричними конфорками потужністю 1,5 та 2,0 кВт. Доповнюють їх дві традиційні газові конфорки, поверх яких встановлена чавунна решітка для надійного розміщення посуду над вогнем. Для підвищення зручності експлуатації виробником передбачена система автозапалювання, яка автоматично подає іскру при повороті газових конфорок, завдяки чому користувачеві не потрібно постійно тримати сірники поруч. Для підвищення безпеки експлуатації є система газ-контроль. Робоча поверхня під конфорками виготовлена із класичної нержавіючої сталі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Купити LIBERTY PGER6142S-A1CI нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →LIBERTY PGER6142S-A1CI (447) | 5 700 грн. |
LIBERTY PGER6142S-A1CI (447) | 5 672 грн. |
Варочная поверхность Liberty PGER6142S-A1CI (447) | 5 184 грн. |
PGER6142S-A1CI (447) Варочная поверхность комбинированная liberty | 5 060 грн. |
Варильна поверхня LIBERTY PGER6142S-A1CI | 4 930 грн. |