Змішувач Lidz 41 86 003
Фото 3 |
Lidz 41 86 003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 41 86 003
Усі ціни 24 →Змішувач для кухні Lidz (CRM) 41 86 003 LIDZCRM4186003 | 653 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний LIDZ 41 86 хром силумін LIDZCRM4186003 | 670 грн. |
Lidz Змішувач для кухні Lidz (CRM) 41 86 003 | 661 грн. |
Змішувач для кухні Lidz Anny 003 (k40) LDANN003CRM35082 Chrome SD00041186 | 670 грн. |
Змішувач для кухні Lidz 41 86 003 (k40) LD4186003CRM35082 Chrome LDTAN003C | 670 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →