Кухонна мийка Lidz 60x50 R 0.6 600x500 права
Фото 11 |
Lidz 60x50 R 0.6 600x500 ліва 600x500 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 60x50 R 0.6 600x500 права
Кухонна мийка Lidz 6050-R 0.6мм Decor LIDZ6050R06DEC | 1 689 грн. |
Кухонне миття Lidz 6050-R Decor 0,6 мм (LIDZ6050R06DEC) LIDZ6050R06DEC | 1 689 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 6050-R Satin 0,6 мм (LIDZ6050R06SAT) | 1 157 грн. |
Кухонна мийка Lidz 6050-R 0.6мм Satin LIDZ6050R06SAT | 1 335 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 6050-R Decor 0,6 мм (LIDZ6050R06DEC) | 1 689 грн. |
Модификації Lidz 60x50 R 0.6
Ціни на Lidz 60x50 R 0.6 |
---|---|---|---|---|
Lidz 60x50 L 0.6 600x500 ліва | від 1 049 грн. | 4 пропозиції | ||
Lidz 60x50 R 0.6 600x500 права | від 1 157 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →