Кухонна мийка Platinum 58x48 0.8 580x485
Platinum 58x48 0.8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum 58x48 0.8 580x485
Усі ціни 15 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM 5848 ДЕКОР 580x48 | 1 279 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Platinum 5848 Декор, 0,8/180 мм 5848DECO | 1 279 грн. |
Кухонная мойка Platinum 5848 0.8/180 | 1 134 грн. |
Кухонна мийка Platinum 5848 Декор 0.8/180 | 1 499 грн. |
Кухонна мийка Platinum 5848 Сатин 0.8/180 | 1 379 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →