Літня шина Falken Sincera SN-832 Ecorun 165/70 R14 81T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken Sincera SN-832 Ecorun 165/70 R14 81T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Sincera SN-832 Ecorun 165/70 R14 81T
Усі ціни 28 →Шина Falken Sincera SN832 Ecorun 165/70 R14 81T | 1 532 грн. |
Falken Sincera SN832 Ecorun 165/70 R14 81T | 1 545 грн. |
Falken Sincera SN832 Ecorun 165/70 R14 81T | 1 540 грн. |
Falken Sincera SN-832 (165/70R14 81T) | 1 550 грн. |
Летние шины Falken Sincera SN-832 Ecorun 165/70 R14 81T 1000580123 | 1 601 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →