Варильна поверхня Teka GZC 95320 XBN чорний
Фото 9 |
Teka GZC 95320 XBN чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka GZC 95320 XBN чорний
Усі ціни 6 →Варильна поверхня газова Teka GZC 95320 XBN | 27 757 грн. |
Teka GZC 95320 XBN 112570070 | 27 760 грн. |
Teka GZC 95320 XBN 112570070 | 28 454 грн. |
Teka GZC 95320 XBN 112570070 | 29 148 грн. |
Варочная поверхность газовая Teka GZC 95320 XBN | 27 763 грн. |
Варильна поверхня газова Teka GZC 95320 XBN | 27 767 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →