Термос Maestro MR1642-35 0.35 л
Maestro MR1642-35 0.35 л0.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1642-35 0.35 л
Усі ціни 24 →Maestro 1642-35-MR | 238 грн. |
Термос 350 мл Maestro MR1642-35 | 359 грн. |
Термос питний Maestro MR-1642-35-BLACK 350 мл чорний | 359 грн. |
Термос 0,35л Maestro MR-1642-35-B | 416 грн. |
Термос 0,35л Maestro MR-1642-35-G | 416 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Maestro MR1642-35
Ціни на Maestro MR1642-35 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1642-35 0.35 л | від 225 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro MR1642-50 0.5 л | від 245 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →