Литий диск MAK Birmingham 8x19/5x108 ET45 DIA63,4
Фото 3 | від 12 435 до 18 858 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Birmingham 31
Характеристики
MAK Birmingham 8x19/5x108 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Birmingham 8x19/5x108 ET45 DIA63,4
Сортувати
Литые диски Mak Birmingham R19 W8 PCD5x108 ET45 DIA63.4 (gloss black) 1001 | 13 617 грн. |
Mak Birmingham (R19 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA63.4) gloss black | 14 760 грн. |
Диски Mak Birmingham 8x19 5x108 ET45 DIA63,4 (gloss black) | 14 723 грн. |
Mak BIRMINGHAM Gloss Black (R19 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA63.4) | 14 649 грн. |
MAK Birmingham (8J x 19 5x108 ET45 DIA63.4) Glossy Black На замовлення з Є | 14 635 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Схожі