Литий диск Oxigin 18 Concave 8,5x19/5x108 ET45 DIA72,6
Відео 4Фото 5 | від 12 065 до 17 404 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 127
Характеристики
Oxigin 18 Concave 8,5x19/5x108 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 8,5x19/5x108 ET45 DIA72,6
Сортувати
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R19 W8.5 PC | 14 399 грн. |
Oxigin 18 Concave R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Black OXACHTZEHN8519F45B | 13 458 грн. |
Oxigin 18 CONCAVE (8.5J x 19 5x108 ET45 DIA72.6) Black На замовлення з Євр | 17 404 грн. |
Oxigin 18 Concave R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Black Full Polished | 16 711 грн. |
Oxigin 18 Concave R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Black Full Polished OXACH | 16 150 грн. |
Oxigin 18 Concave R19 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Black | 13 926 грн. |
Диски Oxigin 18 8,5x19 5x108 ET45 DIA72,6 (black) (1000842231) | 12 065 грн. |
Диски Oxigin 18 8,5x19 5x108 ET45 DIA72,6 (black full polished undercut) ( | 13 346 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі