Литий диск MAK Electra 8x19/5x112 ET45 DIA57,1
Відео 5Фото 15 | від 10 328 до 15 572 грн. Порівняти ціни 29 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MAK Electra 45
Характеристики
MAK Electra 8x19/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Electra 8x19/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Mak Electra R19 W8 PCD5x112 ET45 DIA57.1 (gloss black) 1002183 | 12 747 грн. |
Mak Electra 8x19 5x112 ET45 DIA57.1 BMr | 13 831 грн. |
Диски Mak Electra 8x19 5x112 ET45 DIA57,1 (gloss black) | 13 805 грн. |
MAK Легковий диск MAK ELECTRA BLACK MIRROR R19 W8 PCD5x112 ET45 DIA57.1 | 14 603 грн. |
Mak ELECTRA Gloss Black (R19 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA57.1) | 11 899 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі