Литий диск MAK Electra 8x19/5x114,3 ET40 DIA64,1
Відео 5Фото 15 | від 12 689 до 16 099 грн. Порівняти ціни 33 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MAK Electra 45
Характеристики
MAK Electra 8x19/5x114,3 ET40 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Electra 8x19/5x114,3 ET40 DIA64,1
Сортувати
Литые диски Mak Electra R19 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA64.1 (gloss black) 10021 | 14 422 грн. |
MAK ELECTRA R19 W8 PCD5x114,3 ET40 DIA64.1 Gloss Black | 12 689 грн. |
Диски Mak Electra 8x19 5x114,3 ET40 DIA64,1 (gloss black) | 14 421 грн. |
Mak Electra (R19 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA64.1) gloss black | 14 512 грн. |
MAK Легковий диск MAK ELECTRA GLOSS BLACK R19 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA64.1 | 15 047 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі